Panele

w ofercie direct floor

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie panele laminowane najlepszych europejskich producentów, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami.

Tradycje belgijskiej firmy Quick-Step sięgają lat 60. ubiegłego stulecia. Podłogi laminowane tej marki słyną z wysokiej jakości wykonania. Godnym docenienia jest także wnikliwa obserwacja trendów i ciągłe innowacje, które sprawiają, że panele Quick-Step są nowoczesnym i stylowym rozwiązaniem.

Historia tej austriackiej firmy również sięga lat 60. XX wieku. W ofercie tej marki znajduje się bardzo szeroka gama podłóg laminowanych wysokiej jakości. Wśród dekorów znajdują się nie tylko te imitujące drewno, ale także płytki czy beton. EGGER dba także o innowacyjne rozwiązania w zakresie łączeń paneli, wyciszenia podłogi czy dodatkowych akcesoriów, takich jak np. lampki LED.

BerryAlloc to stosunkowo nowa marka, która zastąpiła (i połączyła) dwie istniejące wcześniej – Berry Floor oraz Alloc. Nowa marka czerpie z ponad 20-letniego doświadczenia w produkcji laminatów. Jej panele laminowane słyną jako najtrwalsze rozwiązania w swojej dziedzinie. Profesjonalny zespół technologów i designerów dba by produkty w pełni odzwierciedlały hasło przewodnie firmy: Wherever. Forever.

Balterio to jeden z bardziej aktywnych i innowacyjnych producentów paneli laminowanych w Europie. Oferta marki koncentruje się na drewnopodobnych rozwiązaniach, które coraz bardziej perfekcyjnie naśladują prawdziwe drewno. Są to podłogi wysokiej jakości, które z pewnością posłużą długie lata.

 

directfloor.pl

Facebook